Dny otevřených dveří a zápis do MŠ

Dne 24.4. a 7.5. od 7.30 - 8.30 proběhnou v MŠ Bítovany Dny otevřených dveří - jste srdečně zváni

Během Dnů otevřených dveří proběhne vydávání žádostí o přijetí dítěte a Evidenčních listů.(rovněž lze stáhnout na webu MŠ)

DNE 9.5. OD 16.00 - 18.00 hod proběhne ZÁPIS DO MŠ

  • K zápisu se musí dostavit každé dítě, které k 31. 8. 2019 dovrší pěti let.

  • Potřebné doklady, které zákonní zástupci přinesou k zápisu: Rodný list dítěte, svůj občanský průkaz, řádně vyplněnou Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání a Evidenční list - oba dokumenty je nutné mít potvrzené lékařem. V případě cizinců- doklad o místě pobytu.

  • V případě dítěte se speciálními vzdělávacími potřebami: Doporučení školského poradenského zařízení 

Fotografování

V pátek 17.5. proběhne v MŠ fotografování na konec školního roku.

Plavání DDS Slatiňany

Plavat jedeme 29.5, 5.6, 12.6, 19.6. Odjezd od MŠ v 9:15hod. S sebou ručník, plavky. Děti přihlašujte v MŠ, na třídách.


Sběr papíru a hliníku

V naší MŠ probíhá sběr papíru a hliníku ( můžete průběžně nosit).  12.června bude k MŠ přistaven kontejner. Všem sběratelům děkujeme, získané finance využijeme pro děti.

Výlet

V úterý 4.června pojedeme do Lozic, kde si děti vyzkoušejí výrobu sýra. Plánovaný odjezd od MŠ v 8.hodin, návrat zpět do MŠ po 12.hodině.

Logopedie - změna!

Logopedický kroužek v MŠ od 13 hodin, v pondělí . Týká se přihlášených dětí.

Informace k in-line bruslení

Začínáme 16.dubna.  Odjezd od MŠ v 7:45hod. Cenu za kurz (1450,-) uhradit nejpozději do 20.dubna, ve třídách. Podrobnější informace vyvěšeny v MŠ.

 Termíny bruslení jsou 24.4, 30.4, 7.5 (úterky), 22.5 (středa).

Nabídka In-line bruslení

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících květen a červen 2019 kurz in-line bruslení pro děti ze smluvních mateřských škol starších 4 let. Kurz se skládá z pěti půldenních lekcí (dopolední nebo odpolední) výuky jízdy na in-line bruslích pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé. Začátečníci by se měli naučit základním pohybům na in-line bruslích, pokročilí už se budou učit náročnější prvky jízdy na in-line bruslích.

Místo konání kurzu: hokejbalové hřiště Sportovních areálů města Chrudim nebo in-line plocha na zimním stadionu v Chrudimi

Cena kurzu: 1450,- Kč, cena je včetně 21% DPH, 10 hodin výuky jízdy na in-line bruslích v pěti lekcích, pronájem sportovišť, svačinka na každé lekci. Platba proběhne až v roce 2019 před zahájením kurzu!!!!

Půjčení in-line bruslí a chráničů: Cena půjčovného je 250,- Kč

in-line brusle na celý kurz a chrániče 50,- Kč na celý kurz.

Dětem budou při každé lekci zapůjčeny brusle v odpovídající velikosti a chrániče loktů, kolen a zápěstí. Absolvováním kurzu získáváte magnetku Skifanatíka!!!!

Informace pro rodiče 

(zejména pro rodiče nových dětí)

Vážení rodiče, zde naleznete nejdůležitější informace, které je dobré před vstupem Vašeho dítěte do MŠ vědět. Prosím, prostudujte si materiály - jsou náhradou za červencovou schůzku pro rodiče. 


Hasičský kroužek

Spousta dětí ze školky chodí do hasičského kroužku v Zaječicích. Pokud se chcete podívat na jejich zápolení, mrkněte na jejich web: plaminci.webnode.cz