POZOR  ZMĚNA!

Příští týden (3. - 7.12) bude taneční BESTA  v pondělí 3.12 od 9.15hod.

Vánoční PASÍČKA

11.prosince pojedeme s dětmi za zvířátky do Záchranné stanice v Pásíčkách, na Vánoční program. Dozvíme se spoustu zajímavostí o zvířátkách i o Vánocích. Odjíždíme od MŠ v 8.15hod. objednaným autobusem.

Logopedie

Logopedický kroužek v MŠ od 13 hodin, každý pátek. Týká se přihlášených dětí.

Taneční BESTA Chrudim

Pokračujeme každý čtvrtek v MŠ. Pokud bude změna, budete včas informováni.


Plavání DSS Slatiňany

Příští plavání 12.prosince! Odjezd od MŠ 9:15hod. S sebou plavky a ručník. Děkujeme. 

Nabídka lyžování

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících leden, únor a březen 2019 lyžování pro děti ze smluvních mateřských škol. Lyžování se skládá z deseti vyučovacích hodin obsažených v pěti lekcích a je určeno pro děti starší 4 let. Náplní lyžování je skupinová výuka základních i pokročilých lyžařských dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností (max. 5 dětí na jednoho instruktora). Cílem je naučit děti základním lyžařským dovednostem, zdokonalit techniku lyžování a naučit bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách.

Místo konání kurzu: Ski areál Hlinsko

Cena kurzu: 2690,- Kč, cena je včetně 21% DPH a zahrnuje: 5 lekcí - 10 hodin výuky lyžování, dopravu autobusem tam i zpět, jízdné na vlecích v celém areálu, pojištění, občerstvení (na každé lekci svačinka a pitný režim).

Zapůjčení lyžařské výzbroje: Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) je možné zařídit v půjčovně Wiki ve Slatiňanech. Cena zapůjčení je 1410,- Kč. Půjčení je možné provést pouze s vytištěným potvrzením rezervace kurzu, které Vám bude zasláno emailem a to nejpozději do 15. 11. 2018!!!

Absolvováním kurzu získáváte magnetku Skifanatíka!!!!

Nabídka In-line bruslení

Ski Fanatic outdoorová organizace pořádá v měsících květen a červen 2019 kurz in-line bruslení pro děti ze smluvních mateřských škol starších 4 let. Kurz se skládá z pěti půldenních lekcí (dopolední nebo odpolední) výuky jízdy na in-line bruslích pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé. Začátečníci by se měli naučit základním pohybům na in-line bruslích, pokročilí už se budou učit náročnější prvky jízdy na in-line bruslích.

Místo konání kurzu: hokejbalové hřiště Sportovních areálů města Chrudim nebo in-line plocha na zimním stadionu v Chrudimi

Cena kurzu: 1450,- Kč, cena je včetně 21% DPH, 10 hodin výuky jízdy na in-line bruslích v pěti lekcích, pronájem sportovišť, svačinka na každé lekci. Platba proběhne až v roce 2019 před zahájením kurzu!!!!

Půjčení in-line bruslí a chráničů: Cena půjčovného je 250,- Kč

in-line brusle na celý kurz a chrániče 50,- Kč na celý kurz.

Dětem budou při každé lekci zapůjčeny brusle v odpovídající velikosti a chrániče loktů, kolen a zápěstí. Absolvováním kurzu získáváte magnetku Skifanatíka!!!!

Informace pro rodiče 

(zejména pro rodiče nových dětí)

Vážení rodiče, zde naleznete nejdůležitější informace, které je dobré před vstupem Vašeho dítěte do MŠ vědět. Prosím, prostudujte si materiály - jsou náhradou za červencovou schůzku pro rodiče. 


Hasičský kroužek

Spousta dětí ze školky chodí do hasičského kroužku v Zaječicích. Pokud se chcete podívat na jejich zápolení, mrkněte na jejich web: plaminci.webnode.cz