Přejeme Vám krásné léto
Přejeme Vám krásné léto

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

Prosíme, používejte návleky na boty, v případě, že je venku nepříznivé počasí 
Zahrada mateřské školy - není veřejné hřiště!


PŘERUŠENÍ PROVOZU O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH

Mateřská škola Bítovany bude v době letních prázdnin uzavřena v pondělí 4.07.

Dále od 18.07. do neděle 21.08.2022

Školní rok 2022/2023 začíná 1.zaří 2022. Tento den se bude v naší mateřské škole konat schůzka rodičů, v II. třídě v přízemí, (Včeličky), od 16:15(30).Budeme rádi za účast nejen rodičů nových dětí, ale i rodičů dětí, které už naší školku navštěvují.  

Zápis Ukrajina

14.06.2022 proběhl zvláštní zápis do naší Mateřské školy pro děti, kterým byla poskytnuta dočasná ochrana na území ČR v souvislosti s válkou na Ukrajině. V tento den nebyla podána žádná žádost. Nabízených volných míst byl 0.

Dění v naší školce

Informace o aktivitách, akcích, výletech atd. najdete v sekci dokumenty, pod odkazem Plán akcí

Zvýšení školného a stravného 

Vím, že toto nebude pro Vás zpráva která potěší, ale vzhledem k stále rostoucím cenám téměř všeho, musíme od září roku 2022 zvednout školné na 300Kč. Stravné na 45Kč (mladší děti), 46Kč ( děti od 6let)

Pro rodiče

Vážení rodiče, zde naleznete důležité informace, které je dobré vědět


Vážení rodiče,

léto je v plném proudu a my už plánujeme, na jakých akcích se potkáme na podzim.

V září nás čekají in-line kurzy v Chrudimi (pondělky od 16 hodin) a Pardubicích (středy od 16 hodin). Kurz jízdy na in-line bruslích je vhodný pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé ve věku od 5 do 12 let.

Již tradičně jsme vypsali kroužek všeobecné sportovní přípravy - "Sportovky". Letos se děti mohou těšit na tygříka Toma, který je provede pohybovými a míčovými hrami, základními gymnastickými a atletickými cviky, cviky na obratnost a seznámí je s různými druhy sportů. Informace a přihlášky najdete na webových stránkách skifanatic.webooker.eu

V termínu podzimních prázdnin jsme pro děti připravili pobytový tábor. Propojení sportu, zábavy a relaxu ve 3 dnech nabitých zážitky - bike program, sportovní hry, netradiční sportovní vybavení i indoorové aktivity zažijí děti v areálu Kempy na Seči. Ubytování je ve zrekonstruovaných srubech, s vlastním sociálním zařízením a vytápěním v ryze přírodním prostředí.

Těšíme se a přejeme krásné léto

Tým Ski Fanatic

Hasičský kroužek

Spousta dětí ze školky chodí do hasičského kroužku v Zaječicích. Pokud se chcete podívat na jejich zápolení, mrkněte na jejich web: plaminci.webnode.cz

© 2016 MŠ Bítovany, 538 51 Bítovany 76
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!